Rychlá a zdravá jídla na léto - Cool And Easy vegetariánské recepty

Reklama:

Zde jsou některé zdravé vegetariánské recepty, které se rychle vyrobit a jsou skvělé nápady pro chladné letní jídla. Vyrobeno z mnoha různých rýže, čerstvé ovoce, zeleninu a další, tyto flavorful recepty dělat rychlé a snadné jídla, která jsou obě zdravé a chutné. Když chcete něco zdravého a plnění bez hodně povyku, aby tyto jednoduché recepty vyzkoušet pro chladné letní jídla.

Každý recept je 2 až 3 porce.

Příprava Trasy: Pro snadnou přípravu, aby se rýže ještě čas a nechte vychladnout před přidáním zbytku salát složek. Stačí spojit všechny ingredience dohromady v míse se solí a pepřem, kryt a vychladit do lednice, dokud nejste připraveni sloužit.

Ochladí se a Smetanové Tofu salát chřestem Rice: Kombajn na mísy a dobře promíchejte: 2 šálky vařené a vychladlé hnědá rýže, 1 šálek balené pečené tofu dle vašeho výběru (kostičky), jeden-polovina šálku chřest (jeden-palcové kusy lehce páře), čerstvě strouhaný parmezán (podle chuti), one-quarter šálek připravená hořčice, a jeden-půl šálku majonézy. Chcete-li sloužit: Make salát zábal - vzít nějaké zelené nebo červené listy hlávkového salátu a salátem naběračku do listů a složit stranách listu v zavřete. Podáváme s miskou meloun kostky na straně.

Sladké a Smích Rice salát: Kombajn na mísy a dobře promíchejte: 2 šálky vařené a vychladlé jasmínovou rýží, 1 hruška (jádra a nakrájíme na kousky), jeden-polovina šálku rozpadlo modrého sýra, 1 lžíce krájené mandle a špetkou skořice. Chcete-li sloužit: Sloužit salát na lůžku z rukoly a římský salát listy.

Vajec a rýže salát: Kombajn do mísy a dobře promíchejte: 2 šálky vařené a vychladlé hnědá rýže, 1 lžíce čerstvého kopru (nakrájené), 1 vejce natvrdo (nakrájené), pár plátků kopru nálev (nakrájené), jeden-polovina šálku celer (kostky), one-quarter šálek hladký jogurt, a one-quarter šálku majonézy. Chcete-li sloužit: Sloužit salát přes některé dušený chřest a chlazené oštěpy oblečený s některými čerstvé vymačkané citronové šťávy.

Hledám nějaké zdravé, rychlé, snadné a jídlo nápady? Navštivte Rychlý salát recepty. com pro široké spektrum volné recepty, jako jsou tyto jednoduché letní jídla, vyrobený s krátkými seznamu složek, čerstvé a přírodní potraviny, a jednoduchá příprava. Pro rychlé a jednoduché jídlo plánování pro každého z jedlíci masa na vegany, zkuste tyto zdravé, svěžím a snadné recepty.

.
ReceptyPosíláte mnoho sms zpráv? Začněte posílat sms zdarma

 


 Reklama: